![](images/lightblue-win-left.gif) | 08/08/2007 : Η ΧΑΡΙΣ ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ | ![](images/lightblue-win_right.gif) | ![](/images/uploads/xarisalexiou.jpg)
Η ΧΑΡΙΣ ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ
Μία στάση στις Κυκλάδες κάνει την Κυριακή 12 Αυγούστου η Χαρούλα Αλεξίου. Η μεγάλη ερμηνεύτρια θα τραγουδήσει παλιές και νέες επιτυχίες της σε μια συναυλία που αναμένεται με ενδιαφέρον. Δημοτικό Γήπεδο Παροικίας. Ώρα έναρξης 21:00.
| | ![](images/lightblue-win-left.gif) | 08/08/2007 : Η ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΛΑΚΚΑΣ ΣΤΙΣ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ | ![](images/lightblue-win_right.gif) | ![](/images/uploads/glykeria%20%202.jpg)
Μία από τις μεγάλες φωνές του ελληνικού πενταγράμμου, η Γλυκερία, θα βρίσκεται στη Μύκονο την Πέμπτη 30 Αυγούστου. Η γνωστή λαϊκή τραγουδίστρια θα ερμηνεύσει Σμυρναίικα, λαϊκά και έντεχνα τραγούδια από την σύγχρονη μουσική σκηνή, σε μία συναυλία που θα πραγματοποιηθεί στο Θέατρο της Λάκκας. Η συναυλία εντάσσεται στο πλαίσιο των εκδηλώσεων για το "Πολιτιστικό Καλοκαίρι 2007". Ώρα έναρξης 21:00. | |